Terminarz

L. P.
Data
Nazwa zespołu I
Wynik
Nazwa Zespołu II
1.18.12.2017 r.
godz. 18:45
boisko A
AGWO Netia Serwis
-;-
MATRIX Krasnopol
2.18.12.2017 r.
godz. 18:45
boisko B
14 Dywizjon I
-;-
SUKSS Suwałki
3.18.12.2017 r.
godz. 19:45
boisko A
MSN TIM
-;-
II LO Suwałki
4.18.12.2017 r.
godz. 19:45
boisko B
ATLAS
-;-
ZST Suwałki
5.18.12.2017 r.
godz. 20.50
boisko A
NATRIX Landrynki
-;-
ELEKTROMIL
6.18.12.2017 r.
godz. 20:50
boisko B
ALP
-;-
14 Dywizjon II
L. P.
Data
Nazwa zespołu I
Wynik
Nazwa Zespołu II
1.04.12.2017 r.
godz. 17:30
boisko A
SUKSS Suwałki
0:3
(23:25, 13:25, 21:25)
II LO Suwałki
2.04.12.2017 r.
godz. 17:30
boisko B
14 Dywizjon I
3:0
(25:14, 25:19, 25:14)
ATLAS
3.04.12.2017 r.
godz. 18:45
boisko A
ELEKTROMIL
3:0
(28:26, 25:16, 25:19)
14 Dywizjon II
4.04.12.2017 r.
godz. 18:45
boisko B
MATRIX Krasnopol
3:0
(25:12, 25:18, 25:15)
NATRIX Landrynki
L. P.
Data
Nazwa zespołu I
Wynik
Nazwa Zespołu II
1.27.11.2017 r.
godz. 17:30
boisko A
ZST Suwałki
1:2
(25:27, 25:19, 20:25)
NATRIX Landrynki
2.27.11.2017 r.
godz. 17:30
boisko B
MATRIX Krasnopol
3:0
(25:11, 25:10, 25:14)
MSN TIM
3.27.11.2017 r.
godz. 18:45
boisko A
14 Dywizjon I
2:1
(25:20, 25:20, 21:25)
14 Dywizjon II
4.27.11.2017 r.
godz. 18:45
boisko B
Straż Pożarna & ALP
2:1
(20:25, 25:15, 25:19)
AGWO Netia Serwis
L. P.
Data
Nazwa zespołu I
Wynik
Nazwa Zespołu II
1.20.11.2017 r.
godz. 17:30
boisko A
SUKSS Suwałki
2:1
(24:26, 25:23, 25:19)
ZST Suwałki
2.20.11.2017 r.
godz. 17:30
boisko B
MSN TIM
0:3
(11:25 23:25, 16:25)
AGWO Netia Serwis
3.20.11.2017 r.
godz. 18:45
boisko A
ELEKTROMIL
3:0
(25:18, 28:26, 25:20)
II LO Suwałki
4.20.11.2017 r.
godz. 18:45
boisko B
Straż Pożarna & ALP
3:0
(25:19, 25:19, 25:20)
ATLAS
L. P.
Data
Nazwa zespołu I
Wynik
Nazwa Zespołu II
1.13.11.2017 r.
godz. 17:30
boisko A
AGWO Netia Serwis
0:3
(18:25, 17:25, 20:25)
ELEKTROMIL
2.13.11.2017 r.
godz. 17:30
boisko B
ZST Suwałki
0:3
(23:25 22:25, 13:25)
II LO Suwałki
3.13.11.2017 r.
godz. 18:45
boisko A
NATRIX Landrynki
3:0
(25:16, 25:14, 25:16)
MSN TIM
4.13.11.2017 r.
godz. 18:45
boisko B
SUKSS Suwałki
1:2
(28:30, 25:21, 19:25)
ATLAS
L. P.
Data
Nazwa zespołu I
Wynik
Nazwa Zespołu II
1.6.11.2017 r.
godz. 18:30
boisko A
AGWO Netia Serwis
3:0
(25:23, 25:14, 25:13)
ZST Suwałki
2.6.11.2017 r.
godz. 18:30
boisko B
II LO Suwałki
0:3
(16:25, 17:25, 19:25)
Straż Pożarna & ALP
3.6.11.2017 r.
godz. 19:45
boisko A
ELEKTROMIL
2:1
(21:25, 25:12, 25:17)
MATRIX Krasnopol
4.6.11.2017 r.
godz. 19:45
boisko B
ATLAS
3:0
(25:10, 25:13, 25:16)
MSN TIM
L. P.
Data
Nazwa zespołu I
Wynik
Nazwa Zespołu II
1.30.10.2017 r.
godz. 18:30
boisko A
ELEKTROMIL
3:0
(25:8, 25:20, 25:15)
ZST Suwałki
2.30.10.2017 r.
godz. 18:30
boisko B
14 Dywizjon I
2:1
(25:17, 18:25, 25:22)
II LO Suwałki
3.30.10.2017 r.
godz. 19:45
boisko A
14 Dywizjon II
1:2
(15:25, 27:29, 25:12)
AGWO Netia Serwis
4.30.10.2017 r.
godz. 19:45
boisko B
SUKSS Suwałki
3:0
(25:18, 25:18, 25:13)
NATRIX Landrynki
L. P.
Data
Nazwa zespołu I
Wynik
Nazwa Zespołu II
1.23.10.2017 r.
godz. 18:30
boisko A
MATRIX Krasnopol
0:3
(19:25, 23:25, 23:25)
14 Dywizjon II
2.23.10.2017 r.
godz. 18:30
boisko B
NATRIX Landrynki
0:3
(19:25, 11:25, 11:25)
14 Dywizjon I
3.23.10.2017 r.
godz. 19:45
boisko A
SUKSS Suwałki
3:0
(25:15, 25:21, 25:16)
MSN TIM
4.23.10.2017 r.
godz. 19:45
boisko B
ATLAS
0:3
(6:25, 15:25, 13:25)
Straż Pożarna & ALP